MATENTABEL HELM

Maten Volwassenen :Omtrek in Centimeters :

Meet 2,5cm boven de wenkbrauw

XXXS49/50
XXS51/52
XS53/54
S55/56
M57/58
L59/60
XL61/62
XXL63/64
Maten Kinderen : Omtrek in Centimeters :
Kinder S49/50
Kinder M51/52
Kinder L53/54

MATENTABEL KLEDING

HerenMaatvoering Jassen
 485052545658
Lengte v.d. persoon in cm.174176178180182184
Borst96100104108112116
Middel83889398103108
Heupwijdte100104108112116120
Lengte buitenkant been109110112112115116
Binnenkant been828384858687
Schouder breedte151616161617
Armlengte626364656667
HerenMaatvoering Broeken
Ïnches28"30"32"34"36"38"40
Middel727782879297102
Heupwijdte9095100104109113117
Lengte buitenkant been9698100102105107110
Binnenkant been74757677787980
KindermatenMaatvoering Kinder Broeken
Ïnches22"24"26"27"
Middel55606672
Heupwijdte62707887
Lengte buitenkant been627890100
Binnenkant been44586775
AlgemeenMaatvoering in Letters
 XSSMLXLXXL
Lengte v.d. persoon in cm.171174177180183186
Borst9096102108114120
Middel75,58390,598105,5113
Heupwijdte94100106112118124
Lengte buitenkant been107109111113115117
Binnenkant been80,58283,58586,588
Schouder breedte14,51515,51616,517,7
Armlengte60,56263,56566,568
KindermatenMaatvoering in Letters
 SML
Lengte v.h. kind in cm.128146164
Borst667584
Middel606672
Heupwijdte707887
Scouder breedte101113
Armlengte445259

maatvoering laarzen

U.S. Size

Euro Size

3

35

3.5

36

4

37

5

38

6

39

6.5

40

7.5

41

8

42

9

43

9.5

44

10.5

45

11.5

46

12

47

12.5

48

13

49

13.5

50

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2010 - 2018 MOTORCROSS SHOP MX4MX | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie